1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç

YÜKSEKOKULUMUZ AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ VE INTERMOB 2016’DA

 

Yüksekokulumuz 22-26 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri ve 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları’na katıldı. Yüksekokulumuz Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü Mobilya ve Dekorasyon Programı ve Üniversitemiz Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünün birlikte organize ettiği fuar gezisine, Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hacı İsmail KESİK, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Dr. Önder TOR, lisansüstü öğrenciler ve lisans son sınıf öğrencileri, Yüksekokulumuz Mal. ve Mal. İşl. Tek. Böl. Başkanı Öğr. Gör. Mehmet KARAMANOĞLU ve Mobilya ve Dekorasyon Programı son sınıf öğrencileri katıldı. 

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı sunarken, Üniversitemiz öğrencileri için de teori ve uygulamalı derslerde öğrendikleri bilgi ve becerileri pekiştirme ve geliştirme imkânı sunmuştur.

Öğrencilerimizin mesleki gelişimleri için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Seyit AYDIN’a, Gezi Sponsorlarımız TKS-Tosya Ağaç Kaplama ve Yonga Levha San. ve Tic A.Ş’ne, Yaşasan Cam Sanayii A.Ş.’ne, Koreli İstikbal Mobilya’ya, SAY Auto&Petrol’e öğrencilerim ve kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum. Öğr. Gör. Mehmet KARAMANOĞLU.